Dhageyso barnaamijka Filimside Friday xalqadii ugu dambeesay oo xiiso badneyd

Barnaamijka Filimside Friday oo ah mid xiiso badan kana baxo Jimco walbo Idaacada Ciyaaraha FM (103 Mhz) waa mid ku saleesan macluumaadka shabakada Filimside lagu qoro todobaad walbo ayagoo diyaarsan oo maqal ah.

Fadlan walaal xayeysiimaha web-ka Filimside Click kusii hal mar oo kaliya xayeysiinta ka muuqato qoraalka aad aqrisaneysid.

Haddaba Filimside Firday ugu dambeeyay ee idaacada ka baxay habeenkii Jimcada ee sabti soo galeesay (15 Maarso 2019) aan kasoo gudubnay xiiso gaar ah xambaarsanaa fadlan hoos ka dhageyso kadibna fikirkaaga nala wadaag.

Barnaamijyadii Horey U Baxay Hoos Ka Dhageyso:

Filimside Friday (08 Mar 2019) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (01 Mar 2019) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (22 Feb 2019) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (15 Feb 2019) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (08 Feb 2019) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (01 Feb 2019) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (25 Jan 2019) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (18 Jan 2019) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (11 Jan 2019) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (04 Jan 2019) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (28 Dec 2018) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (21 Dec 2018) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (14 Dec 2018) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (7 Dec 2018) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (30 Nov 2018) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (23 Nov 2018) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (16 Nov 2018) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (9 Nov 2018) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Filimside Friday (2 Nov 2018) xalqadii ahayd si aad u dhageysatid fadlan RIIX HALKAAN

Fadlan shabakada Filimside Rukumo si Warbixin walbo aan soo daabacno Notification ahaan kuugu soo dhaco.

Mahad sanidiin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*